Vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai su deimantais

DIAMONDS.LT – deimantai, briliantai, auksiniai vestuviniai žiedai su deimantais, papuošalai iš balto aukso, sužadėtuvių žiedai su briliantais.
Mūsų Diamonds.lt ir JUVELYRIKA.lt kolektyvo pagrindinė misija yra sukurti savo ar pateikti jau esamą juvelyrikos dirbinį, kuris atitiktų ir reikliausio kliento lūkesčius ar jis išsirinktų sužadėtuvių žiedą savo išrinktąjai, ar su būsima jaunąja pasirinktų vestuvinius žiedus savo gyvenimo dienai. Taip pat gaminame visų rūšių papuošalus ir juvelyrikos dirbinius pagal užsakymą arba galite išsirinkti juvelyrinį dirbinį mūsų internetinėje parduotuvėje JUVELYRIKA.LT

 

ŽIEDŲ SU DEIMANTAIS KAINOS YRA SKILTYJE „ŽIEDAI“ arba telefonu +370 644 444 69

Vestuvinio ar sužadėtuvių žiedo deimanto kainą geriausiai apibūdina “4C” kriterijai, geriau žinomi kaip: briaunavimas, spalva, švarumas, karatai (angl. k. Cut, Color, Crality, Carat). Šie deimantų vertinimo kriterijai buvo sukurti Gemologicat Institute of America (G.I.A.) 1939 metais. Šis standartas yra naudojamas viso pasaulio deimantų pramonėje, nes žiedo kainą 85% sudaro deimantas, o ne auksas, platina ar sidabras. Jie plačiai taikomi ir sužadėtuvių žiedams su deimantais/briliantais kainos nustatymui:

Kaip išrinkti žiedą su deimantu? Deimantų briaunavimas

Deimanto briaunavimas yra vienas pagrindinių aspektų suteikiančių deimantui jo blizgesį, spindesį ir žėrėjimą – tris pagrindinius deimanto atributus. Kai žmonės kalba apie „blizgesį“, jie nurodo šviesos kiekį, kurį atspindi deimantas. Žėrėjimą apibūdina kaip deimantas išsklaido šviesą ir kaip jis atspindi įvairius spalvų spektrus. Spindesys, taip pat žinomas kaip žaižaravimas, apibrėžia kaip deimantas žaižaruoja kai jį suki aplink šviesos šaltinį. Kai šviesa patenka į deimantą ji yra laužiama ir atspindima atgal vaivorykštės spalvomis.
Renkantis deimantą sužadėtuvių žiedui ar deimantą papuošalui, patartume labiau atkreipti dėmesį į siūlomo deimanto briaunavimą ar jis EX – idealus, ar VG – labai geras, ar GD – geras. Šis parametras yra svarbesnis, nei poliravimo ar simetrijos parametrai. Diamonds.lt siūlo tik GIA sertifikuotus deimantus su šiais Amerikoje patikrintais trimis parametrais.
Briaunavimas turi didžiausią įtaką kaip jis sąveikauja su šviesa. Tai atspindi amatininko įgudžius transformuojant neapdorotą akmenį į kvapą gniaužiantį briliantą. Jei deimantas yra pernelyg plokščias ir netinkamai subriaunuotas dalis šviesos bus prarandama per deimanto apačią. Jei deimantas pernelyg gilus, dalis šviesos bus prarandama per deimantos kraštus esančius prie pagrindo. Idealiai nušlifuotas deimantas didžiąją dalį šviesos atspindės per savo aištelę (viršutiniąją akmens briauną) ir karūną (viršutinė akmens dalis tarp aikštelės ir rundisto).

Deimanto briaunavimo įtaka šviesos refrakcijai

Diamonds.lt deimantai ir briliantai

Kaip matome iš paveikslėlio, o ir savo juvelyrinių dirbinių gamyboje susiduriame su tuo, kad bendro papuošalo išvaizdai, deimanto apdirbimas gali turėti didelę įtaką jo blizgesiui ir brilianto spalvai. Patartina rinktis ne tokią aukštą spalvą, bet geriau geresnį apdirbimo rodiklį, nes jeigu deimantas bus aukščiausios D-E-F spalvos, bet apdirbimas prastas, jis neskleis tokio gero spindesio ir blizgesio, kaip turėtų skleisti aukštos kokybės deimantas.

Deimanto proporcijos

Idealus briaunavimas apibrėžiamas kaip tam tikras gairių rinkinys apibrėžiantis proporcijas, kurios suteikia deimantui aukščiausią blizgesio ir žėrėjimo lygį. Jose atsižvelgiama į santykius tarp aištelės dydžio, karūnos kampo, paviljono kampo, rundisto, karūnos gylio ir paviljono gylio. Jis taip pat įvertina:

Aikštelės dydį palyginti su akmens dydžiu plačiausioje vietoje, vadinamoje rundistu, kampus tarp visų fasečių, karūnos gylį palyginti su paviljono ir kaip gerai fasetės karūnoje (viršuje) lygiuoja su paviljonu.
Pateiktoje diagramoje nurodomos pagrindinės deimantų propircijos:

Deimantų formos

Svarbu paminėti, kad deimanto pjovimas priklauso nuo akmens formos tačiau tai neapibūdina deimanto briaunavimo. Pati populiariausia forma yra apvalus deimantas kuris turi 57 facetes. Kai koletė yra suplota į facetę, apvalus deimantas turės 58 facetes.

Kiekviena deimanto forma turi savus gairių rinkinius, kurie nustato deimanto briaunavimo kokybę. Vizualiai PRINCESS formos deimantas gali atrodyti didesnis, nei ROUND formos deimantas, nors rodikliais ir karatų skaičius abiejuose deimantuose bus vienodas.

Deimanto simetrija

Klasifikavimas taip pat įvertina bendrą deimanto fasečių simetriją ir kaip gerai fasečių briaunos lygiuoja viena su kita, kaip priešingose pusėse esančios fasetės ir kaip karūnos ir paviljono fasetės lygiuoja viena su kita.

 


Deimantų spalva

„bespalviai“ ar „balti“ – deimantai tradiciškai naudojami sužadėtuvių žieduose, auskaruose ir pakabučiuose – yra vertinami spalvų skalėje, kurią sukūrė GIA (Gemological Institute of America). Ji apima abėcėlės raides nuo D iki Z kai D yra bespalvis ir Z atstoja šviesiai geltoną atspalvį. Bespalvių deimantų kainą atspindi kiek mažai spalvos Jūs galite įžvelgti ir tai nustatoma tiriant deimantą prie kontroliuojamo apšvietimo lyginant su nustatyta GIA spalvų skale. Beje, D klasės deimantai – tikrai bespalviai, ypatingai reti ir vertingiausi deimantai.

GIA deimanto spalvų gama

Deimantai su D, E arba F klase yra laikomi bespalviais
Deimantai suklasifikuoti kaip G, H, I ir J yra beveik bespalviai
Deimantai kurie patenka į K-M spalvų klasifikacijąturi silpną geltoną atspalvį. Deimantai N-R diapazone turi labai šviesiai geltoną atspalvį
S-Z yra šviesiai geltonos spalvos.

Deimantų spalvų schema:

Dažniausiai masiškai gaminami juvelyriniai dirbiniai yra parenkami taip, kad jų kaina klientui būtų kuo mažesnė, bet neatsižvelgiama į deimanto svarbų rodiklį t.y. spalvą. Jeigu norima tikrai svarbiam ir brangiam žmogui padovanoti deimantą ar papuošalą su deimantu, būtina rinktis kuo geresnį deimanto apdirbimą ir spalvą, nes tada gaminys bus solidus ir šalia kitų gaminių išsiskirs aiškiu ir ryškiu deimanto skaidrumu. Tačiau jeigu norima truputėli pataupyti reikia žinoti, kad gelsvas deimantas įdėtas į platinos ar balto 14k ar 18k aukso žiedą išsiskirs geltonumu, o jeigu tokį patį deimantą įdėsite į geltono ar rusiško aukso žiedą jis atrodys skaidrus:
Deimantai suzadetuviu ziedams

Fluorescencija

Apšvietus deimantą ultravioletine šviesa, nedidelė procentine dalis deimantų švyti arba skleidžia mėlynos ar geltonos spalvos šviesą. Fluorescenciją sukelia mikroelementai, paprastai boro, patekę į deimantą jo formavimosi metu. Nors fluorescencija nebūtinai daro įtaką deimanto kainai, ji yra įtraukta į deimantų klasifikavimo protokolą.

Prašmatnių spalvų deimantai

„Bespalviai“ deimantai yra populiariausi, tačiau jie yra tik viena iš deimantų kategorija. Kita natūralių akmenų kategorija yra žinoma kaip „prašmatnių spalvų deimantai“. Nors yra ganėtinai reti, tačiau jų buvo rasta kiekvienos spalvų spektro spalvos. Garsiausi prašmatnių spalvų deimantai yra „The Hope Diamond“ (Walnut sized blue diamond/diament), „The Hancock Red“ ir „The Dresden Green“ (didžiausias kada nors rastas žaliasis deimantas).
Prašmatnių spalvų deimantai nėra klasifikuojami toje pačioje skalėje kaip „bespalviai“ ar „balti“ deimantai. Jų kaina nusakoma spalvos intensyvumo, kuris svyruoja nuo šviesaus apatiniame gale iki ryškaus viršutiniame gale. Kuo intensyvesnė ar stipresnė yra spalva, tuo deimantas – vertingesnis. Spalvos intensyvumas yra svarbiausias veiksnys perkant prašmatnios spalvos deimantą.

Deimanto švarumas

Deimantų formavimasis nėra švelnus procesas. Dauguma deimantų gimsta ekstremaliomis sąlygomis iš pirmykštės anglies esančios giliai žemės mantijoje maždaug 1,5-6 Km gylyje nuo žemės paviršiaus. Tuomet jie viršgarsiniu greičiu yra išmetami į paviršių išsiveržinų žemės gelmėse. Šie ugnikalniai yra labai maži palyginti su „Mt. St. Helens“ ar „Stromboli“ prie Sicilijos krantų, tačiau magma kyla iš daug giliau, o tai leidžia deimantams būti išgautiems iš žemės gelmių. Ekstremalus karštis ir slėgis, kurį patiria deimantai savo kilimo metu, gali sukelti unikalius „apgamus“ kurie turės įtakos jų švarumui. Deimanto švarumą lemia natūralių inkliuzų kiekis, pavyzdžiui įskilimų, mineralų pėdsakų ar kitų bruožų, kurie gali lemti ne tik deimanto grožį, bet ir kainą.

Deimantų švarumas matuojamas skalėmis:

Karatai

Karatas yra specifinis matavimo vienetas naudojamas apibūdinti deimantų (ar kitų brangakmenių) svorį. Jo pavadinimas kilęs iš saldžiavaisio pupmedžio sėklos – mažos sėklos su tipiškai vienodu svoriu, kurias naudojo ankstyvieji brangakmenių prekeiviai kaip atsvarus subalansuoti savo svarstykles. Vienas karatas yra lygus 0,2 g, arba 200 mg ir yra padalintas į 100 lygių dalių. Sertifikuoto deimanto ataskaitoje visada nurodomas deimanto svoris karatais, rašomi du skaičiai po kablelio, o tračias apvalinamas. Pvz. 0,749 = 0.75ct, 0,744 = 0,74ct. Deimantų svoris karatais juvelyriniame dirbinyje būna nurodomas kaip trupmeninis svoris karatais (pvz. ¾ karato). Trupmeninio svorio karatais atitikmenys šimtainėje skalėje pateikiami žemiau esančioje lentelėje.

Karatas yra labiausiai žinomas tarp keturių pagrindinių deimantą apibūdinančių terminų, nes yra lengviausiai suprantamas tiesiog pažiūrėjus į brangakmenį. Tačiau žmonės dažnai klaidingai mano, kad deimantų dydis yra tapatinamas su jo svoriu, nors tai nebūtinai yra tiesa. Būdas kaip deimantas yra išpjautas iš tikrųjų gali sumenkinti jo dydį ir tikrąjį svorį. Toliau pateikiama diagrama parodo tokių pačių proporcijų santykinius karatinio svorio deimanto dydžius. Pastaba: Deimantų iliustracijos parodo santykinį, o ne faktinį deimanto dydį.

Svarbu paminėti, kad deimanto kainą apibūdina ne tik jo svoris karatais bet ir tokio svorio akmens kokybė. Veiksniai darantys įtaką kokybei yra briaunavimas, spalva, švarumas ir išbaigimas. Vienas išskirtinai aukštos kokybės deimantas gali būti parduotas už $20.000 už karatą, tuo tarpu žemesnės kokybės tik už $1.000 už karatą. Deimantų kaina taip pat kyla neproporcingai augant akmens dydžiui, nes didesni deimantai yra kur kas retesni. Kitaip tariant, trijų karatų deimantas kurio spalva, švarumas ir briaunavimas identiški vieno karato deimantui, kainuos kur kas daugiau nei trys tokie patys vieno karato deimantai.

ŽIEDAI su deimantais

!!! PRISTATYMAS PER 1-3 DIENAS VISOJE LIETUVOJE!!!
Suzadetuviu ziedas su deimantu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.68 g
Bendras brangakmenių svoris 0.32ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.32 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW užpildytas
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 17.3
KAINA: 829 Eur

Suzadetuviu ziedas su mazu graziu deimanteliu

Medžiaga 585 prabos baltas auksas
Bendras svoris 1.2 g
Bendras brangakmenių svoris 0.04 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.04 ct
Forma briliantas
Spalva W
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 17.2
KAINA: 279 Eur

Suzadetuviu ziedas su baltu auksu deimantu briliantubrilijantu

Medžiaga 585 prabos baltas auksas
Bendras svoris 1.25 g
Bendras brangakmenių svoris 0.03 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.03 ct
Forma briliantas
Spalva W-STW
Skaidrumas VS
Žiedo dydis 17.2
KAINA: 729 Lt

Suzadetuviu ziedas su baltu auksu deimantu briliantubrilijantu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.19 g
Bendras brangakmenių svoris 0.08 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.08 ct
Forma Apvalus
Spalva RW – STW
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 17.3
KAINA: 339 Eur

Suzadetuviu ziedai su baltu auksu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.98 g
Bendras brangakmenių svoris 0.10ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.10 ct
Forma Apvalus
Spalva RW-STW
Skaidrumas SI-P
Žiedo dydis 17
KAINA: 339 Eur

Suzadietuviu ziedai su puses karato deimantu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.22 g
Bendras brangakmenių svoris 0.34ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.34 ct
Forma Apvalus
Spalva RW-W
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 17.3
KAINA: 879 Eur

Sužadėtuvių žiedas iš balto aukso su deimantu, briliantu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.21 g
Bendras brangakmenių svoris 0.13 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.13 ct
Forma Apvalus
Spalva STW-T
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 16.6
KAINA: 439 Eur

Sužadėtuvių žiedas iš balto aukso su deimantu, briliantu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.25 g
Bendras brangakmenių svoris 0.20 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.20 ct
Forma Apvalus
Spalva STW-TW
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 16.7
KAINA: 499 Eur

Sužadėtuvių žiedas iš balto aukso su puses karato deimantu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.21 g
Bendras brangakmenių svoris 0.11 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.11 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI – P
Žiedo dydis 16.4
KAINA: 379 Eur

Suzadetuviu ziedas su baltu auksu deimantu briliantu/brilijantu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.05 g
Bendras brangakmenių svoris 0.08ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.08 ct
Forma Apvalus
Spalva STW-TW
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 18
KAINA: 399 Eur

deimantinis ziedas suzadetuviu-ziedas-is-balto-aukso

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.31 g
Bendras brangakmenių svoris 0.36 ct
Brangakmenis Nexus dirbtinis deimantas
Kiekis / ct 1/ 0.36 ct
Forma Apvalus
Spalva EW
Skaidrumas VVS
Žiedo dydis 17
KAINA: 289 Eur

Platinos-ziedas-is-platininis-su deimantu-auksinis

Medžiaga 750 prabos geltonasis auksas
Medžiaga 950 prabos platina
Spalva Platininė
Bendras svoris 5.5 g
Bendras brangakmenių svoris 2.45 ct
Brangamenis Cirkonis
Kiekis / ct 1 / 1.70 ct
Forma Apvalus
Spalva Baltas
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 2/50 ct & 12 / 0.25 ct
Forma Princess Apvalus
Spalva RW+ – RW
Skaidrumas VS1 – VS2
Žiedo dydis 17.5
KAINA: 1129 Eur

Suzadetuviu ziedas su dirbtiniu deimantu is Nexus žiedų

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.9 g
Bendras brangakmenių svoris 0.23 ct
Brangakmenis Nexus dirbtinis deimantas
Kiekis / ct 1/ 0.23 ct
Forma Apvalus
Spalva EW
Skaidrumas VVS
Žiedo dydis 17.5
KAINA: 249 Eur

Suzadetuviu ziedas su dirbtiniu deimantu is Nexus žiedų

Medžiaga 750 prabos geltonasis auksas
Medžiaga 950 prabos platina
Spalva Platininė
Bendras svoris 5.4 g
Bendras brangakmenių svoris 2.08 ct
Brangamenis Cirkonis
Kiekis / ct 1 / 1.70 ct
Forma Apvalus
Spalva Baltas
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 10 / 0.38 ct
Forma Apvalus
Spalva RW+ – RW
Skaidrumas VS1 – VS2
Žiedo dydis 17.8
KAINA: 1099 Eur

Platinos-ziedas-su trimis-akutemis-auksinis-ziedas-gold-ring-platina

Medžiaga 750 prabos geltonasis auksas
Medžiaga 950 prabos platina
Spalva Platininė
Bendras svoris 4.3 g
Bendras brangakmenių svoris 1.75 ct
Brangamenis Deimantas dirbtinis
Kiekis / ct 1 / 1.50 ct
Forma Apvalus
Spalva Baltas
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 4 / 0.25 ct
Forma Apvalus
Spalva RW – W
Skaidrumas VS1 – VS2
Žiedo dydis 17
KAINA: 1199 Eur

Sužadėtuvių žiedas iš balto aukso su deimantu,su briliantais

Medžiaga 750 prabos geltonasis auksas
Medžiaga 950 prabos platina
Spalva Platininė
Bendras svoris 5.9 g
Bendras brangakmenių svoris 2.05 ct
Brangamenis Cirkonis
Kiekis / ct 1.67 ct
Forma Apvalus
Spalva Baltas
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 14 / 0.38 ct
Forma Apvalus
Spalva RW+ – RW
Skaidrumas VVS2 – VS2
Žiedo dydis 17
KAINA: 1199 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-aukso-pigus-pigiausias-pigiau-ziedai

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.95 g
Bendras brangakmenių svoris 0.27 ct
Brangakmenis Nexus dirbtinis deimantas
Kiekis / ct 1/ 0.27 ct
Forma Apvalus
Spalva EW
Skaidrumas VVS
Žiedo dydis 18
KAINA: 279 Eur

White-Gold-Ring-su-daug-mazu-deimanciuku

Medžiaga 375 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 3.6 g
Bendras brangakmenių svoris 0.40 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 24 / 0.40 ct
Forma Apvalus
Spalva RW – W
Skaidrumas P1 – P2
Žiedo dydis 17.5
KAINA: 399 Eur

White-Gold-Ring-su-daug-mazu-deimanciuku

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.7 g
Bendras brangakmenių svoris 0.50 ct
Kiekis / ct 1 / 0.50 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI2
Žiedo dydis 16.5
KAINA: 1679 Eur

Suzadetuviu-ziedas-is-vieno-karato-deimantu-ir-balto-aukso-lidinys

Medžiaga 375 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.43 g
Bendras brangakmenių svoris 1.00 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 14 / 1.00 ct
Forma Apvalus
Spalva W-TW
Skaidrumas SI-P
Žiedo dydis 17.3
KAINA: 589 Eur

Suzadetuviu-ziedas-is-vieno-karato-deimantu-ir-balto-aukso-lidinys

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.63 g
Bendras brangakmenių svoris 0.25 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.25 ct
Forma Apvalus
Spalva STW-T
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 16.9
KAINA: 429 Eur

Suzadetuviu-ziedas-is-vieno-karato-deimantu-ir-balto-aukso-lidinys

Prekinio ženklo pavadinimas De Beers
Medžiaga 375 prabos baltas auksas
Bendras svoris 1.59 g
Bendras brangakmenių svoris 0.15 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.15 ct
Forma Apvalus
Spalva W – STW
Skaidrumas SI užpildytas
Žiedo dydis 17.3
KAINA: 449 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.69 g
Bendras brangakmenių svoris 2.60 ct
Brangamenis Deimantas pagerintas
Kiekis / ct 1 / 2.20 ct
Forma Apvalus
Spalva Juoda
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 40 / 0.40 ct
Forma Apvalus
Spalva W – STW
Žiedo dydis 17,5
KAINA: 899 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-stiliaus

Medžiaga 585 prabos baltas auksas
Bendras svoris 3.78 g
Bendras brangakmenių svoris 0.33 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 3 / 0.33 ct
Forma briliantas
Spalva W-STW
Skaidrumas P
Žiedo dydis 16.9
KAINA: 729 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-stiliaus

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.15 g
Bendras brangakmenių svoris 0.30 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.30 ct
Forma Apvalus
Spalva TW-T
Skaidrumas SI-P
Žiedo dydis 16.7
KAINA: 639 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-princess-ovalus-rombas

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.71 g
Bendras brangakmenių svoris 0.30ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.30 ct
Forma Apvalus
Spalva RW-STW
Skaidrumas SI užpildytas
Žiedo dydis 17.3
KAINA: 739 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-praba-karatai-1-0,1-0,5-nice

Prekinio ženklo pavadinimas Only You
Medžiaga 750 prabos geltonas auksas
Bendras svoris 2,05 g
Bendras brangakmenių svoris 0.10 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.10 ct
Forma Apvalus
Spalva RW – W
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 17,5
KAINA: 609 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-banguotas-su-briliant

Prekinio ženklo pavadinimas De Beers
Medžiaga 375 prabos baltas auksas
Bendras svoris 1.52 g
Bendras brangakmenių svoris 0.13 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.13 ct
Forma Apvalus
Spalva W – TW
Skaidrumas SI-P
Žiedo dydis 17.3
KAINA: 429 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-banguotas-su-briliant-deimantais-daug-vienetu

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.94 g
Bendras brangakmenių svoris 0.38 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.32 ct 6/0.06 ct
Forma Apvalus Apvalus
Spalva W- STW STW
Skaidrumas SI-P P
Žiedo dydis 17.5
KAINA: 1069 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-su-galybe-akuciu-kvadratinis

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 1.73 g
Bendras brangakmenių svoris 0.24 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.16 ct 10/0.05 ct
Forma Princess Apvalus
Spalva RW-W
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 17.5
KAINA: 579 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-raitytas-baltojo-aukso-ziedelis

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.9 g
Bendras brangakmenių svoris 0.35 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.35 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI – P
Žiedo dydis 16.9
KAINA: 769 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata--riestas-baltasis-auksas

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.9 g
Bendras brangakmenių svoris 0.33 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.33 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 16.9
KAINA: 779 Eur

Suzadetuviu-ziedas-is-aukso-platus-storas-didelis-graziausias

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.8 g
Bendras brangakmenių svoris 0.40 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.40 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI – P
Žiedo dydis 16.7
KAINA: 939 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-storas-didelis

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.95 g
Bendras brangakmenių svoris 0.35 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.35 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI – P
Žiedo dydis 16.9
KAINA: 699 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-storas-didelis

Medžiaga 585 prabos baltasis auksas
Bendras svoris 2.65 g
Bendras brangakmenių svoris 0.45 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.45 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI – P
Žiedo dydis 16.8
KAINA: 1039 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-geltonojo-su-dideliu-deimantu

Medžiaga 585 prabos geltonas auksas
Bendras svoris 1.79 g
Bendras brangakmenių svoris 0.50 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.50 ct
Forma Markizė
Spalva W – STW
Skaidrumas SI
Žiedo dydis 15.5
KAINA: 949 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-is-daug-akuciu

Medžiaga 375 prabos geltonass auksas
Bendras svoris 1.00 g
Bendras brangakmenių svoris 0.11 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.11 ct
Forma briliantas
Spalva RW-W
Skaidrumas SI-P1
Žiedo dydis 17.3
KAINA: 949 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-zolatoj-zolata-lenktas-grazus

Medžiaga 585 prabos baltas auksas
Bendras svoris 1.41g
Bendras brangakmenių svoris 0.10 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.10 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI-P
Žiedo dydis 17
KAINA: 449 Eur

Sužadėtuvių žiedas-iš-baltojo-aukso-lenktas

Medžiaga 375 prabos baltas auksas
Bendras svoris 1.18 g
Bendras brangakmenių svoris 0.10 ct
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 1 / 0.10 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Skaidrumas SI-P
Žiedo dydis 17.4
KAINA: 349 Eur

auksiniai-auskarai-su-deimantais-auskaras-su-auksu-sidarbiniai-auskarai

Medžiaga Geltonas auksas
Spalva Geltona
Praba 585 praba
Bendras auskarų svoris 1.0 g
Bendras deimantų karatų svoris 0.34 ct
Auskaro užsegimas screw back
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 2 / 0.34 ct
Forma Apvalus
Spalva STW
Švarumas SI-P
KAINA: 349 Eur

auksiniai-auskarai-su-deimantais-auksiniai-balti-sidabro-spalvos

Medžiaga Baltas auksas
Spalva Sidabrine
Praba 585 praba
Bendras auskarų svoris 0.55 g
Bendras deimantų karatų svoris 0.20 ct
Auskaro užsegimas screw back
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 2 / 0.20 ct
Forma Apvalus
Spalva STW – TW
Švarumas P
KAINA: 939 Lt

goldest-auskarai-su-deimantais

Medžiaga Geltonas auksas
Spalva Geltrona
Praba 585 praba
Bendras auskarų svoris 1-2g
Bendras deimantų karatų svoris 0.60 ct
Auskaro užsegimas post
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 2 / 0.60 ct
Forma Apvalus
Spalva STW
Švarumas P1 – P2
KAINA: 349 Eur

kvadratiniai-apvalus-auksiniai-auskarai-su-deimantais

Medžiaga Baltas auksas
Spalva Sidabrine
Praba 375 praba
Bendras auskarų svoris 0.6 g
Bendras deimantų karatų svoris 0.40 ct
Auskaro užsegimas post
Kiekis / ct 2 / 0.40 ct
Forma PRINCESS
Spalva W-STW
Švarumas SI – P
KAINA: 399 Eur

apvalus-auksiniai-auskarai-su-deimantais-sidabrinės-spalvos

Medžiaga Baltas auksas
Spalva Sidabrine
Praba 585 praba
Bendras auskarų svoris 0.85 g
Bendras deimantų karatų svoris 0.40 ct
Auskaro užsegimas screw back
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 2 / 0.40 ct
Forma Apvalus
Spalva W – STW
Švarumas P1 – P2
KAINA: 399 Eur

prabangiausi-prabangūs-auksiniai-auskarai-su-deimantais-sidabro-atspalvio, diamond.lt

Medžiaga Baltas auksas
Spalva Sidabrine
Praba 585 praba
Bendras auskarų svoris 0.7 g
Bendras deimantų karatų svoris 0.70 ct
Auskaro užsegimas post
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 2 / 0.70 ct
Forma Apvalus
Spalva W-STW
Švarumas P
KAINA: 569 Eur

deimantai.lt, deimantas.lt, briliantai.lt, briliantas.lt, diamond.lt

Medžiaga Geltonas auksas
Spalva Geltona
Praba 585 praba
Bendras auskarų svoris 0.9 g
Bendras deimantų karatų svoris 0.58 ct
Auskaro užsegimas screw back
Brangakmenis Deimantas
Kiekis / ct 2 / 0.58 ct
Forma Apvalus
Spalva STW-T
Švarumas P
KAINA: 639 Eur

Deimanto kainos:

Kiekvienas deimantas yra unikalus, o jo kainą lemia ne tik dydis ir spalva, bet ir simetrija, proporcijos, poliravimas bei kiti kriterijai. Žemiau esančioje lentelėje pateikiame orientacines deimantų kainas. Jei Jus domina detalesnė informacija, prašome susisiekti su mumis telefonu +370 644 444 69.

Deimantos dydis

Deimanto švarumas

Deimanto spalva
D-E-F G-H-I-J
0,15ct IF (LC) Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VVS1 – VVS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VS1 – VS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
S1 – S2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
0,2ct IF (LC) Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VVS1 – VVS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VS1 – VS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
S1 – S2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
0,25ct IF (LC) Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VVS1 – VVS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VS1 – VS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
S1 – S2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
0,3ct IF (LC) Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VVS1 – VVS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VS1 – VS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
S1 – S2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
0,4ct IF (LC) Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VVS1 – VVS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VS1 – VS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
S1 – S2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
0,5ct IF (LC) Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VVS1 – VVS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
VS1 – VS2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis
S1 – S2 Teirautis Teirautis Teirautis Teirautis

One Comment

  • MichelBig

    Hello. I have checked your diamonds.lt and i see you’ve got some duplicate content
    so probably it is the reason that you don’t rank high in google.
    But you can fix this issue fast. There is a tool that generates articles like human, just
    search in google: miftolo’s tools

Leave a Reply

Your email address will not be published.