Verta žinoti

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą širdies damai?

Kaip pasirinkti vestuvinį žiedą ar išrinkti sužadėtuvių žiedą merginai, žmonai, draugei ar tiesiog širdies damai?
Jeigu žiedas su deimantu yra perkamas sau, tai piršto apimtį ir išmatavimus žinome iš anksto, tačiau perkant sužadėtuvių žiedą su brangakmeniu dažniausiai yra nežinomas mylimo žmogaus piršto skersmuo ar tiesiog norimo žiedo dydis. Todėl dažnai pasikliaunama nuojauta arba spėjama pagal kitus ir yra manoma, kad populiariausi žiedo dydžiai bus 16, 16.5, 17 arba 17,5 moterims. Perkamiausi ir populiariausi žiedai su pusės ar viso karato deimantu yra perkami 17 dydžio ir dažniausiai yra pataikoma, nes dauguma merginų ar moterų tokį dydį nešioja. Nežiūrint į išimtis, kai yra perkami 15,5 ar net 15,5 dydžio žiedai arba kitas kraštutinumas, kai yra moterų su iki 19 ar 21 žiedo dydžiais. Taigi, kaip pagaliau sužinoti savo išrinktosios žiedo dydį? Paprasčiausias variantas yra išmatuoti jau jos dabar nešiojamo žiedo ant bevardžio piršto vidinį skersmenį arba žinoma kadanors taktiškai paklausti, bet ar tai Jums išeis priklauso tik nuo Jūsų sugebėjimų.
Kitas svarbus dalykas sužadėtuvių žiedo ar vestuvinio žiedo akutės t.y. deimanto, brilianto, safyro ar kito brangakmenio parinkimas, kuris priklauso nuo deimanto kokybės, rūšies, išpjaustymo preciziškumo, skaidrumo ir spalvos klasės, bei žinoma deimanto dydžio, kuris yra vertinamas karatais.

Mes Jums nuoširdžiausiai siūlome rinktis vestuvinį ar sužadėtuvių žiedą pirmiausiai pasitarus su DIAMONDS.LT kolektyvu (+370 644 444 69), kuris turi ilgalaikę patirtį žiedų gamyboje, deimantų parinkime ir vertinime, bei prekyboje. Mes Jums pasiūlysime didelį deimantų ir žiedų pasirinkimą, bei patraukliausias kainas, nes patys importuojame ir kuriame prekes į Baltijos šalis ir Lietuvą.

Būdas išsiaiškinti žiedo dydi namuose.

Ieškote tobulo deimanto ar žiedo? Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje www.juvelyrika.lt arba susisiektumėte su mumis info@diamonds.lt !